LVRU
Meklēt visā veikalā  
PREČU KATEGORIJAS
SLUDINĀJUMS
Veicam visu veidu aukstuma un saldēšanas iekārtas, gaisa kondicionieru montāžu, apkalpošanu un remontu.
Speciālisti ir sertificēti.
mob. tel. (+371) 29 417 143,
(+371) 25 415 657

RAKSTI
Kondicioniera uzstādīšana
Kondicionieru remonts un servisa apkalpošana
Gaisa kondicionieru uzbūve
Kā ietaupīt gaisa kondicioniera iegādē
VALŪTAS
KONTAKTI
SIA "Freons"
Biroja adrese:
Rīga, Jēzusbaznīcas iela 19, LV-1050, 1.stāvs, ieeja no pagalma


mob. (+371) 26 457 566
e-mail: info@zlata.lv

Darba laiks:
zvaniet 9:30 - 17:00
pirmdiena - piektdiena

Konsultācijas, rekomendācijas, priekšlikuma-tāmes sagatavošana,
ar izbraucienu uz objektu

Esiet sveicināti gaisa kondicionieru un saldēšanas aprīkojuma veikalā!

Mūsu interneta veikals Jums piedāvā plašu mājas, biroja un komercplatību gaisa kondicionēšanas aprīkojuma klāstu. Visai produkcijai ir ražotāja garantija un nepieciešamības gadījumā to var uzstādīt mūsu speciālisti. Mūsu veikalā Jūs atradīsiet gan nelielas, mobilas gaisa dzesēšanas iekārtas, gan arī sistēmas, ar kurām var atdzesēt lielu platību telpas.
 

 Preču pasūtīšanai izmantojiet www.freons.lv

Kondicionieru uzbūve
Gaisa kondicionieris ir iekārta, kura paredzēta nepieciešamās temperatūras uzturēšanai telpā, kā arī kaitīgo daļiņu atdalīšanai no gaisa vides. Galvenais kondicioniera uzdevums – karstā laikā pazemināt telpas temperatūru.Pēc uzbūves principa gaisa kondicionierus var iedalīt mobilajos, loga kondicionieros, split-sistēmās u.c. Birojos, tirdzniecības, dzīvojamās telpās, mācību iestādēs visizplatītākās ir spilt-sistēmas kondicionieri (sastāv no ārējā un iekšējā bloka).

Lasīt vairāk...
Kā ietaupīt gaisa kondicioniera iegādē
Komforta radīšana plašā dzīvoklī – tas nav lēts prieks. Augstvērtīgas un klimata tehnikas iegāde un montāža var veidot ievērojamu summu ar aprēķinu 400-500 Ls uz istabu. Biroja telpu, kurās ir novietotas siltumu izdalošas iekārtas un kurās uzturas daudz cilvēku, gaisa kondicionēšana izmaksā daudz dārgāk. Vai pastāv šo izmaksu samazināšanas paņēmieni, nepasliktinot pielietojamās tehnikas parametrus? Protams, tādi pastāv, tomēr nesteigsimies un izskatīsim visu pēc kārtas. Tad, kad nepieciešama vienlaicīga vairāku telpu dzesēšana, saprātīga gaisa kondicioniera izvēle sniegs vislielāko ekonomiju. Šādi izmaksas iespējams samazināt līdz divām reizēm. Tomēr parastu un VIP-klases modeļu cenu atšķirība veido 25-30%.

Lasīt vairāk...
Sākums  |  Jauni kondicionieri  |  Kondicionieri ar atlaidēm  |  Kondicioniera uzstādīšana  |  Preču piegādes nosacījumi  |  Kontakti
LCD televizoriLCD televizori Latvijas interneta veikali